Објавено од

Se bara cimer/ka za posebna soba

×

Статистика

Број на прегледи : 198
Последен преглед : 21/11 во 11:10
Референца : 110

Детали

Se bara tret/a cimer/ka za posebna soba.
Cenata na kirijata e 75 evra.
Stanot se naogja vo Kozle.
Sobata e slobodna od 1 mart. Stanot raspolaga so 3 spalni sobi, 2 wc-a, dnevna soba, kujna i terasa. Za podetalni informacii javete se posle 18h, na 078-301-573

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам