Објавено од

BMW 320d

×

Статистика

Број на прегледи : 72
Последен преглед : 12/09 во 03:13
Референца : 156

Детали

Uvoz od Svajcaria so site plateni davacki.
Mnogu socuvan redovno servisiran.
God--2005
Km---223.000 so servisna knsika
Kw--120 (163)

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам