Објавено од

Audi A3 1.9 TDI - 2007

×

Статистика

Број на прегледи : 86
Последен преглед : 15/09 во 06:27
Референца : 159

Детали

audi a3. 1.9 Tdi 77 kw 105ps
5 vrata sport back model
godina 2007
kilometraza 248.000
servisna kniska poseduvat
2 kluci
sega e uvezeno ot austri
plateni site davacki do registracia na MK
servisireno. rebrasni kais vodna pumpa kais oil
oprema
klima automatik 2 zone
euro kukaa
aluminski bandasi 215.45.17 ki

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам