Објавено од

ITNO IMAME POTREBA ZA KUPUVANJE DELOVEN...

×

Статистика

Број на прегледи : 0
Последен преглед : во
Референца : 185

Детали

Agencijata ima potreba od deloven prostor za kupuvanje vo Centar za poznati klienti-kupuvaci
- Kancelariski prostor isklucivo na mezann ili 1vi kat so kvadratura 200m2 i nad
- Dukani koi se izdadeni i na atraktivna lokacija

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам