Објавено од

Летување на Црно море, Бугарија во Сончев бре...

×

Контакт

Симеонов
+359886881910

Статистика

Број на прегледи : 24
Последен преглед : 18/05 во 20:40
Референца : 322

Детали

ПРОМОТИВНА ПОНУДА ЗА ЦЕЛАТА ЛЕТНА СЕЗОНА
КОМПЛЕКС „ЕЛИТ“ APPARTEMENTS , SUNNY BEACH , СОНЧЕВ БРЕГ
7 ноќевања - по лице во апартман (за 4 лица) - 60 €
5 минути пешачење од плажа. Апартмани „ЕЛИТ“ располага со климатизирани простории за сместување и бесплатен паркинг. 300 метри од плажа, сезонски отворен базен со лежалки.
Секоја соба располага со телевизор и мал фрижидер. Во лобито бесплатен Wi-Fi интернет.
Центарот на Сончев Брег е на околу 2 километри, а Какао Бич се наоѓа на 300 метри.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: viber, +359 886 881 910 – BG
Сајт: https://elit2bg.com/mk-soncev-breg-bugarija/
Facebook: https://www.facebook.com/Elit2.Hotel.Sunny.Beach
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=mVFm6h7FpaA
Email: office@elit2bg.com

Коментари

Нема коментари
Мора да внесете наслов, коментар и забелешка на огласот Погрешна е-маил адреса Ви благодариме за вашиот коментар, нашиот тим ќе го потврди, под услов да ги почитувате нашите услови за користење
Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам