Објавено од

078-250-598

×

Статистика

Број на прегледи : 30
Последен преглед : 15/10 во 23:51
Референца : 397

Детали

Prodavam VW Bora 1.9 TDI 116 ks 85 kw proizvedena 2002 god. registrirana do Oktomvri mesec od oprema Klima, centralno, elek. na site stakla rikaro sedista itd kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi cenata ne e fiksna

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам