Објавено од

KUKA

×

Статистика

Број на прегледи : 81
Последен преглед : 17/10 во 17:21
Референца : 428

Детали

Se prodava kuka vo selo Sasa - M.Kamenica.Kukata e 114 metri kvadratni so 2 dekari dvor na ubavo mesto vo priroda so dokumenti se.Se prodava pod hitno cena 30.000 evra.Za povekje informacii javete se na 076732592

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам