Објавено од

VW Passat 2.0 TDI Sport

×

Статистика

Број на прегледи : 191
Последен преглед : 13/11 во 18:50
Референца : 435

Детали

Vw passat 2.0 tdi sport 2006god 170ks
152000km so garancija.
plateni davacki do registracija.
Tel 078352807

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам