Објавено од

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatic -04

×

Статистика

Број на прегледи : 97
Последен преглед : 13/11 во 20:15
Референца : 51

Детали

Se prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatic 2004 so izminati 269.800 iljadi kilometri.Registrirano cela godina so zelen karton.Ima 4 novi gumi.Napraven servis so smeneti vodna,uljena,servo pumpa,roleri,zategaci,rebrasti,klinasti ulje i filtri vo motor i menjac.

Od oprema poseduva Kozni sedista,navigacija,elektricni sedista prozorci i retrovizori,greaci vo retrovizori,Cd changer so 6 cd i drugo

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам