Објавено од

Se prodava

×

Контакт

Mevlan Ibraimov
073222943

Статистика

Број на прегледи : 60
Последен преглед : 11/11 во 02:53
Референца : 513

Детали

Se prodava zemjiste vo kumanovo na avtoput 202 karsi Mebel Vi u kumanovo so ubava lokacija blisku e benzinskata pumpa i Hotel Satelit kako i slepsluzbata e vednas do nivata pogodena za gradenje
za kontakt :073222943

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам