Објавено од

BBS LM 19"

×

Контакт

Emir Demirovski
071792414

Статистика

Број на прегледи : 57
Последен преглед : 13/11 во 23:04
Референца : 526

Детали

Prodavam BBS LM 19ki
Dimenzii se 19x8.5 ET45 na site 4
Gumite se vo super sostojba
Michelin Pilot Sport 4 - 255/35/19
Bandasite imaat nov polir i boja na site 4.

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам