Објавено од

Nissan Note 1.5dci 63kw

×

Статистика

Број на прегледи : 82
Последен преглед : 08/01 во 03:27
Референца : 530

Детали

Se prodava Nissan Note
1.5dci 63kw reno motor
Ekonomicno avto mnogu mala potrosuvacka
Servisiran vo odlicna sostojba
Registriran cela godina

Ekstra cena za kes
071-866-434

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам