Објавено од

Peugeot 307 Karavan 80 kw

×

Статистика

Број на прегледи : 43
Последен преглед : 12/11 во 07:39
Референца : 537

Детали

pezo 307 karavan 1.6 hdi 110ks 2004god
- registrirana do 04.2020
- smeneto maslo i site filtri
- kolata e uvezena od CH
Registrirana za 7 lica , ESP,Airbag, klima ispravna, Pali vozi
kontakt : 079291758
moze zamena

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам