Објавено од

Audi a3 1.9 Tdi 77 Kw 105 Ps

×

Статистика

Број на прегледи : 92
Последен преглед : 11/01 во 07:06
Референца : 556

Детали

Audi a3 1.9 Tdi 77 Kw 105 Ps
godina 2007
kilometraza 240.000 Km
Sega e uvezeno
plateni site davacki do registracia na MK
Maksimum e Zacuveno perva farba
oprema
klima automati 2 zone
alluminski bandasi 225-45-17
led farovim
radio aux cd usb
za povise
070-577-867

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам