Објавено од

Iznajmuvam dvosoben renoviran stan vednash...

×

Статистика

Број на прегледи : 115
Последен преглед : 16/10 во 00:59
Референца : 589

Детали

Se iznajmuva dvosoben stan vednash do Grcka ambasada- vo zgrada na Beton (odlicna gradba) na 4 kat- so lift.
Stanot se naogja na odlicna lokacija , na samo 5 min peshki do plostadot Makedonija. Svrten e na jugo-zapadna strana i e kompletno renoviran (vrati, prozori, toalet). Vo stanot ima centralno greenje, internet klima i 2 terasi (golema i mala).

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам