Објавено од

КУКА НОВА ГРАДБА

×

Статистика

Број на прегледи : 48
Последен преглед : 22/11 во 04:16
Референца : 601

Детали

SE PRODAVA NOVA KUKA VO KRUSEVO VEDNAS POD HOTEL Hotel Panorama Spa I NA 50 METRI OD VILATA NA M.V.R KUKATA IMA PREKRASEN POGLED KON CELIOT GRAD I DEL NA PELAGONIJA ZIDANA E SO POLNA CIGLA I IMA MEGU SPRATNA PLOCA. VEDNAS VSELIVA . CENA PO DOGOVOR INFORMACI NA TEL 077 813 454

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам