Објавено од

Mercedes-Benz C220 W204 Avangard

×

Статистика

Број на прегледи : 74
Последен преглед : 15/12 во 11:51
Референца : 704

Детали

Се продава одлично сочуван Mercedes C220 W204 Avangard 2008 година.
Регистрирана до Март 2020 со зелен картон.
- Паркинг сензори напред и назад
- Cruise Control
- Автоматска контрола на стабилност
- Адаптивни предни светла
- Воздушни перничиња предни задни и странични
- Автоматска дво зонска клима
- Волан со команди за радио
- Bluethut телефон
- Вграден хард диск за музика
- Самозатемнувачки огледала.

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам