Објавено од

BMW X3 3.0 2007 4X4

×

Статистика

Број на прегледи : 17
Последен преглед : 10/12 во 17:20
Референца : 718

Детали

registrirana pred dva nedeli..
uvezeno od Svajcaria.
Najvisoko Nivo na Oprema..
Klimatronik,Tempomat,Kozja,Navigacija,Bt,Usb,Aux,Parking Senzori napred-nazat,Start-Stop, zatemneti zadni stakla, Komandi na Volan,,,,,,
7 Sedisti ( 7lica)
260,000km MOZE PROVERKA VO BMW

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам