Објавено од

Mercedes C220 CDI Germanski 2005 god

×

Статистика

Број на прегледи : 0
Последен преглед : во
Референца : 92

Детали

Voziloto e uvezeno od Germanija,registrirano veke na nasi tabli do Oktomvri 2019god.Vo perfektna sostojba(vidi sliki) so originalna kilometraza...
Info:070/218-038
078/288-077

Со продолжување на вашата посета на нашиот веб-сајт, ја прифаќате употребата на Колачињата.

Прифаќам